Blog Kwiat Lawendy połączył wszystkie pasje bliskie mojemu sercu. Z wykształcenia jestem romanistką, a Francja i zapach lawendy towarzyszy mi w każdej sekundzie mojego życia. Taki jest też ten blog – z lawendową nutą, silnie inspirowany tym krajem, obyczajami, miłością do zapachów i natury.

Jestem autorką bloga kulinarnego Escapade Gourmande, ale przyszedł czas na zmiany. Od dłuższego czasu inspiruje mnie zdrowy tryb życia, naturalna pielęgnacja i ekologiczne podejście do gotowania. To wszystko złożyło się na powstanie tego bloga.

Nie jestem wegetarianką, ale fascynuje mnie kuchnia roślinna. Lubię z nią eksperymentować,bo cieszą mnie jej możliwości. Wierzę w moc kosmetyków naturalnych – staram się iść organicznym szlakiem. Interesuję się rozwojem osobistym i motywacją. Uwielbiam Grace Kelly, filmy Hitchcocka i reportaże. Biegam. Potrafię cieszyć się chwilą, uwielbiam się śmiać, jestem wielką optymistką i ciągle jeszcze wierzę w ludzi.

Mam nadzieję,że odnajdziesz tu coś dla siebie: inspirację, być może przepis lub też wskazówkę kosmetyczną. Zamknij oczy i przenieś się ze mną do naturalnego świata zapachów.

Pozdrawiam,

Iwona

Masz pytanie? Napisz: iwona@kwiatlawendy.pl

Bloglovin

Facebook

Instagram

 

Teksty i wszystkie zdjęcia są moją własnością i podlegają prawom autorskim. Zanim skopiujesz – zapytaj!